KONST / Litografier / Litografi 12487364
nr 1248 7364
Carl Johan De Geer
(f. 1938), Sverige
Litografi, Ansikten. Signerad, numrerad 45/150. Ramens innermått: 57x42 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:16:57
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
Carl Johan De Geer
Läs mer om Carl Johan De Geer